11 Ağustos 2017

Hizmetlerimiz

 


Eğitim – Seminer

Teorik bilgilerin yanı sıra pratik ve uygulanabilir çözümlerle en üst düzeyde verimliliğin hedeflendiği, kısa zamanda çok şey düşündüren ve heyecanlandıran, gelişime katkı sağlayan, interaktif ve yetkinlik geliştiren ihtiyacınıza yönelik eğitim ve seminerler hazırlıyoruz.

Kurumsal Eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir, Kurumsal Seminerlerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca bireysel programlar için, Bireysel Eğitimlerimiz’i inceleyebilir, yaklaşan seminer ve eğitimleri, Eğitim Takvimi’nden takip edebilirsiniz.

 


Danışmanlık

Kurumunuzun iç ve dış çevresinin incelenip değerlendirilerek mevcut yapısının tanımlanması, gelişim ve değişim ihtiyaçlarının değerlendirilmesi, ihtiyaca yönelik kurumunuza özel çözümlerin geliştirilip uygulanması ve sonuçların takip edilerek geri bildirim verilmesini içeren danışmanlık çözümleri sunuyoruz.


Koçluk

Odaklanabilmeniz, yetkinliklerinizi etkili biçimde kullanabilmeniz amacıyla potansiyelinizi ortaya çıkarmanız, geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek ve kendinizi fark etmeniz için yürüdüğünüz yolda en sadık arkadaşınız olarak sizinle birlikte yürüyoruz.


Vizgo

Uzaktan eğitim sistemimiz Vizgo.net ile dilediğiniz anda, istediğiniz yerde, talep ettiğiniz kişiye, ihtiyacınız olan bilgiyi internet üzerinden sunmanın yanı sıra kurumlara özel çekim ve oryantasyon projeleri gerçekleştiriyoruz. Daha detaylı bilgi için Vizgo Kurumsal ve Vizgo Bireysel sayfalarımızı ziyaret edin.


Uğur Böcekleri

2004 yılında yaymaya başladığımız bilginin ışığıyla her geçen gün daha fazla kişiye dokunmak için uğur böceklerimiz ile Türkiye’nin dört bir yanına uçuyoruz. Değerlerimizin ışında bilgiye ulaşmakta güçlük çeken her yerde gönüllü uğur böceklerimiz ile seminerler veriyor, çevremizde gördüğümüz sorunlara karşı çözüm olabilecek iyilik fikirlerini hayata geçiyoruz.