empty

english-falg-0 turkiye-0

Sıkça Sorulan Sorular

ANA SAYFA \ İLETİŞİM \ S.S.S.
 

Kurumsal eğitimlerinizden bireysel olarak yararlanabilir miyiz?

Kurumsal eğitimlerimiz sadece kurumlara özgü olarak verilmektedir. Bireysel olarak bu eğitimlerimizden yararlanmak isterseniz uzaktan eğitim ürünlerimiz olan 3b Akademi'den edinebilirsiniz.

 

Eğitim fiyatlarınız nedir ve fiyatlandırma ne şekilde yapılıyor?

Kurumsal programlarımızın fiyat bilgileri program içerik ve eğitmenlerine göre değişiklik göstermektedir. İhtiyacınıza yönelik olarak hazırlanacak programların fiyat bilgileri size gönderilecek olan teklif paketi ile sunulmaktadır. Genel katılıma açık paket programlarımızın fiyatları bireysel gelişim sayfasında belirtilmiştir. Bireysel programlarımızda ilk 7 kayıt/koltuk indirimimiz vardır. 3 ve daha fazla katılımlarda %10 grup indirimi yapılmaktadır.

 

Bu zamana kadar kimlerle çalıştınız(referanslarınız) kimlerdir?

Referanslarımızı görmek için tıklayınız.

 

Ücretsiz seminerlerinize katılım koşullarınız nelerdir?

Ücretsiz seminerlerimize herhangi bir katılım koşulu bulunmamaktadır. Seminer konusuyla ilgilenen herkese ücretsiz seminer kapılarımız açıktır.

 

Ücretsiz seminerlerinizden nasıl haberdar olabilirim?

Ücretsiz seminerlerimizi İzgören Akademi Facebook Sayfası'ndan takip edebilirsiniz.

 

Eğitim sonunda herhangi bir belge veriyor musunuz?

Eğitime %70 katılım sağladığınız takdirde bu eğitime ait katılım belgesi vermekteyiz.

 

Eğitimlere katılımda devamsızlık yapıldığında ne yapıyorsunuz?

Daha sonra açılan programlarda kontenjan müsait olduğu takdirde kaçırdığınız dersleri telafi edebilirsiniz. Programlarımıza %70 devam zorunluluğu vardır. %70 in altında katılım gösteren kişilere katılım belgesi verilmemektedir.

 

İndirim koşullarınız nelerdir?

Bireysel programlarımızda ilk 7 kayıt/koltuk indirimimiz vardır. 3 ve daha fazla katılımlarda %10 grup indirimi yapılmaktadır. Kurumsal programlarımızda ise eğitim gün sayısı arttıkça azalan bir fiyat politikası uyguluyoruz.

 

Genel katılıma açık programlarınızda ek hizmetleriniz nelerdir?

Genel katılıma açık programlarımızda, ders notları dağıtılmaktadır. Ayrıca eğitime ilişkin, eğitmenlerimizden sınırsız ve ücretsiz danışmanlık yardımı talep edilebilirsiniz.

 

Kayıt için gerekli belgeler nelerdir?

Öğrenci iseniz, öğrenci kimlik fotokopisi, 1 fotoğraf ve kaydınızı kesinleştirmek adına kapora, eğer öğrenci değilseniz 1 fotoğraf ve kaydınızı kesinleştirmek adına kapora yeterlidir.

 

Eğitimlerin detaylı içeriklerini nasıl edinebilirim?

Eğitimlerimiz hakkındaki detaylı bilgiler her bir eğitime ilişkin sayfada detaylı bir şekilde verilmiştir. Ayrıca bilgi almak istediğiniz herhangi bir konuda bizimle telefon veya iletişim linkimiz vasıtasıyla irtibata geçebilirsiniz.

 

Kayıtlar için gelinebilecek son gün nedir?

Kayıtlarımız için, program başlama tarihinin 3 gün öncesine kadar gelip kaydınızı yaptırabilirsiniz fakat yoğun talep olan programlarımızda kayıtlarımız dolabilmektedir

 

Uzaktan eğitim çözümleriniz nelerdir?

Uzaktan eğitim çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye www.3bakademi.com adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Eğitmenler akademik mi yada pratikten gelen kişiler mi?

Eğitmenlerimiz yoğun olarak pratikten gelen kişilerdir. Bunun yanında konusunda uzman ve eğitimleri uygulamaya dayalı akademisyenlerle de çalışıyoruz. Buna bağlı olarak eğitimlerimizde verilen örnekler ve anlatılan konular güncel hayata dayalı uygulanabilir bilgiler içermektedir.

 

Neden Türkiye Uğur Böcekleri Programı'nı(TUP) yapıyorsunuz?

Bireylerin toplumu ileri seviyeye taşıyacağı düşüncesi ile kendine güvenen, girişimci, farklı görüşlere açık, yaratıcı, mücadele ruhuna sahip bir toplum yaratmak adına ücretsiz seminerler veriyoruz. İzgören Akademi tarafından gerçekleştirilen “Eğitimcinin Eğitimi” programları ile Türkiye’nin farklı illerinden seçilmiş olan 200 kadar gönüllü üniversite öğrencisi ile ülkemizin dört bir yanında “Girişimcilik, yurt sevgisi ve dürüstlük” üzerine programlar düzenliyoruz.

 

Eğitimlere katılım kaç kişiyle sınırlıdır?

Tüm eğitimlerimizde katılım 20 kişiyle sınırlıdır.

 

Eğitim sürelerinizde herhangi bir esneklik payı var mı? Uzatılıp, kısaltılabilir mi?

Evet. Kurum hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler programlanmaktadır.

 

Eğitimleri bölebiliyor musunuz?

Eğitimler ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmaktadır. Dolayısıyla kurumunuza özgü hale getirilecek, gerektiği takdirde bölünecektir.

 

Kurumsal gelişim programlarında modüllerin tamamını almak zorunda mıyım?

Hayır. Eğitimlerin her birini ayrı başlıklar halinde alabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik olarak eğitim içerikleri değiştirilip birleştirilebileceği gibi sizin için ayrı modüller bir eğitim planı doğrultusunda oluşturulabilir. Modüller içinde bulunan eğitimler belirli alanlarda kurumsal performansı yükseltmek için bir araya getirilmişlerdir.

 

Genel katılıma açık eğitimlere nasıl kayıt olabilirim?

Bireysel gelişim programlarına ön kayıt olmak için yapmanız gereken bir kayıt formu doldurmaktır. Kayıt formunu web sayfamızdan online olarak doldurabilirsiniz. Aynı zamanda kayıt formunu size e-posta veya faks yolu ile ulaştırabiliriz ve sizde doldurduktan sonra bize geri döndürerek ön kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Programlarımız sınırlı kontenjanla açıldığı için kaydınızı kısa sürede kesinleştirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Bunun için program bedelinin %10’u kadar bir depozito yatırmanız yeterli olacaktır. Kayıt işleminizi program tarihinden 15 gün önce tamamlarsanız, erken kayıt avantajlarından yararlanabilirsiniz.